Analistler Hızlı Atları Seçti: Bu 3 Altcoin Güçlü Koşucu Olacak!

Kripto analisti David, LTO fiyatının yakın gelecekte yüzde 100’lük bir yükseliş göreceğini öngörüyor. InvestAnswers’ın anonim analisti ise lider altcoin için yüzde 125’e varan bir koşu tahmin ediyor. Ayrıca analist, Ethereum rakibi Solana’nın ETH’den daha hızlı olduğunu söylüyor.

LTO fiyat tahmini: Altcoin yakın gelecekte %100 artabilir

LTO Network‘ün (LTO) fiyatı Ekim 2023 başında 0,053 dolar ile yılın en düşük seviyesini gördü. Ancak, token o zamandan beri yükseliyor. Bu ralli, fiyatın 0,064 dolarlık destek alanını geri kazanmasına yardımcı oldu. Ayrıca, önceki kırılmanın sadece bir sapma (kırmızı elips) olduğunu gösterdi. Bu tür sapmaları genellikle güçlü bir fiyat artışı takip eder. Gerçekten de, fiyat o zamandan beri hızla yükseliyor ve şu anda 0,14 dolarlık uzun vadeli direnç alanının üzerine çıkma sürecinde.

Bu arada, haftalık RSI göstergesi aşırı alım bölgesine yükseldi ve yukarı doğru eğimli. Dolayısıyla bu da kırılma potansiyelini destekliyor. Kırılma gerçekleşirse, altcoin fiyatının 0,3 dolardaki bir sonraki önemli direnç alanına yükselmesi mümkün. Bu da LTO için %102,88 oranında bir artış anlamına geliyor.

LTO/USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası senaryo, LTO’nun haftalık zaman diliminde 0,14 dolar bölgesinin üzerine çıkacağını ve yükseleceğini gösteriyor. En yakın hedef 0,22 dolarda duruyor. Ancak, altcoin fiyatının 0,3 dolara doğru daha fazla yükselme potansiyeli de var.

ETH fiyat tahmini: 8.000 dolara ulaşması mümkün!

InvestAnswers’ın anonim analisti, Ethereum’un (ETH) bu kripto boğa piyasası sırasında mevcut seviyelerden %125’e varan yükselişler göreceğini öngörüyor. Analist, lider altcoin için potansiyel fiyat hedeflerini belirlemek için katman-içi, katman-dışı modelini kullandığını söylüyor. Katman-içi, katman-dışı modeli trend analizi, volatilite ve piyasa davranışı gibi çeşitli faktörlere dayanıyor. InvestAnswers’ın analisti şöyle diyor:

Bunun (Ethereum’un) epeyce yükselebileceğine inanıyorum. Ve katman modelimize göre 8.000 dolara ulaşabilir. Ancak eğer bir pozisyonunuz varsa, daha hızlı atlara geçmeyi düşünmeye başlayın.

SOL fiyat tahmini: Ethereum’dan daha hızlı bir at!

Ancak anonim analist Ethereum için tüm zamanların en yüksek seviyelerini öngörürken, diğer kripto varlıklarının ikinci en büyük kripto varlığından daha iyi performans göstereceğini düşündüğü için ETH’nin portföyünün yalnızca %0,6’sını oluşturduğunu söylüyor. Aklındaki altcoinlerden biri Ethereum’un rakibi Solana (SOL). Analist, SOL için şunları söylüyor:

ETH, Solana tarafından canlı canlı yeniyor. Geçen yılki performans bu. Solana ETH’yi neredeyse %400 oranında geride bıraktı. Ve ETH büyük bir yükselişte. ETH 1.300 dolardan 4.000 dolara çıktı… ama yine de Solana onu ezdi geçti.

Kaynak: InvestAnswers

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x